s Boudy v Modrém Dole
 

Kurz pro rodiče s dětmi

Nejoblíbenější lyžařský kurz je určen pro děti od 4 do 12 let a jejich rodiče. Zároveň je skvělou příležitostí jak strávit volno na čerstvém vzduchu, zdokonalit se v lyžování, užít si spoustu zábavy a poznat nové kamarády. Během celého týdne budeme využívat osvědčené formy výuky, které jsou zároveň spojené s programem plným her. Lyžařská (případně snowboardová) výuka probíhá v dopoledních i odpoledních hodinách za neustálého dohledu instruktorů. Vlek je ihned u chaty s ideálním svahem pro výuku dětí. Děti jsou rozděleny do družstev dle lyžařských dovedností. 99% dětí zvládne po tomto týdnu nastoupit do závěrečného slalomového závodu. Pro úplné začátečníky je zajištěn individuální přístup. Výuka lyžování dětí je zaměřena na základy lyžování, procvičování rovnováhy na lyžích, regulaci rychlosti (brždění) a zatáčení. Nejmladší děti, které nemají velké zkušenosti jistě najdou zálibu ve cvičebních pomůckách. Ty jim usnadní získat základní lyžařské dovednosti. Pokročilým lyžařům se budou líbit akční hry a cviky spojené s nalezením jistoty v obloucích a zdokonalováním jízdy na svahu. Výuka dospělých je přizpůsobena jejich požadavkům.

 
Nejen, že naučíme každého správně a bezpečně lyžovat, ale všichni si užijí spoustu zábavy i během večerních programů. Samozřejmostí jsou odměny pro děti, jako jsou sladkosti a drobné dárky. Poslední večer se koná tombola a karneval. Nechybí ani soutěž o nejhezčí masku.
Péče našich lyžařských instruktorů o děti dává rodičům možnost užít drahocenného volného času dle vlastní chuti. V případě zájmu je pro ně vždy k dispozici lyžařský instruktor a poradí jim při zdokonalování lyžařských schopností.
 
Cena zahrnuje: celodenní péči instruktora včetně výuky lyžování, stravování, ubytování, dopravu zavazadel k chatě a zpět, lyžařský vlek, pojištění, rekreační poplatek MÚ Pec pod Sněžkou.